Wiemy, że na to czekaliście. Ruszamy ze zgłoszeniami dla wystawców do 5-tej edycji Wrocław Tattoo Show 2023!
Poprzednia edycja przyciągnęła 5k odwiedzających i pokazała nam, że lubicie nasz event. Wyprzedaliśmy całą dostępną powierzchnię! Nie czekajcie zatem do ostatniej chwili, gdyż już wiemy, że zainteresowanie, zbliżającą się edycją, jest ogromne. Choć chcielibyśmy zapewnić miejsce wszystkim artystom i wystawcom, to dostępną przestrzeń mamy ograniczoną.


W skrócie, co Wam zapewniamy?
– stoiska tattoo z pełną zabudową i nazwą od 2×2 m do 2×10 m;
– wyposażenie stoiska w stół 120×70, krzesło, ręczniki papierowe, woda, pojemnik na igły;
– możliwość dostosowania powierzchni poza standardowymi wymiarami.

Jak się zgłaszać szybko i skutecznie? Przygotowaliśmy dla Was szybki poradnik 😉
Wybieracie zakładkę dla wystawcy a w niej Formularz zgłoszeniowy – tattoo, lub wchodzicie bezpośrednio w link
https://kustomhead.pl/formularz-zgloszeniowy-studio-tattoo/#
Znajdziecie tu podział na poszczególne wielkości dostępnych stoisk (od 2×2 do 2×10 m2) oraz wyszczególnione wyposażenie każdego z nich. Ustalacie z ekipą w ile osób wybieracie się na Wrocław Tattoo Show i pod odpowiednim pakietem klikacie guzik “ZAMÓW”.
Dalej wypełniacie dane studia, dodajecie logo i 3 zdjęcia. Wybierzcie pliki w formacie *.jpg, *.png, *.pdf. i pamiętajcie, żeby nie było one za duże, bo nie zostaną dodane do formularza.
Na koniec zaznaczacie dwie zgody, klikacie Wyślij zgłoszenie i GOTOWE! Wasz formularz właśnie pojawił się u nas na skrzynce mailowej a Wy dołączacie do grona wystawców Wrocław Tattoo Show i zaczynacie odliczać dni do konwentu 😉

FAQ
1. Nie prowadzę działalności gospodarczej, co wpisać zamiast NIP
Nie ma problemu, wpisz swój nr PESEL a my wystawimy fakturę imienną.

2. Formularz nie chce się wysłać
Aby formularz został do nas przesłany musi mieć wypełnione wszystkie pola, załączone logo, 3 zdjęcia i zaznaczone zgody. W przypadku braku jakiś informacji, formularz automatycznie wskaże pola, które są puste lub błędnie wypełnione. Jeżeli wszystko jest poprawnie wypełnione a formularz nadal nie zostaje to nas przesłany, napisz do na mail na adres tattooshow@loudprod.pl
3. Wprowadziłem/łam błędne dane
Jeżeli wprowadzone dane w formularzu są błędne i chcesz je poprawić napisz maila na adres tattooshow@loudprod.pl z informacją jakie dane wymagają korekty.

4. Wysłałem/łam formularz, ale nie dostałem odpowiedzi
Poprawne wysłanie formularza generuje automatyczną wiadomość z podsumowaniem i potwierdzeniem zamówionego stoiska. Czasem może to potrwać do kilku minut. Jeżeli nie dostałeś/łaś takiej wiadomości napisz do nas maila na adres tattooshow@loudprod.pl
5. Jak mogę dokonać płatności?
Opłatę za stoisko należy wpłacić na konto Organizatora. Wpłatę zaliczki, 50% kwoty całości zamówienia, należy dokonać 7 dni od wysłania wypełnionego formularza zgłoszeniowego. Pełną kwotę wraz z podatkiem VAT, należy wpłacić do dnia 31 stycznia 2023 r.
Dane do przelewu:
Alior Bank 32 2490 0005 0000 4530 4202 1070
Dane firmy:
LOUD PRODUCTION SP. Z O.O.
PARAFIALNA 32/34
52-233 WROCŁAW


Otwórzmy razem konwentowy sezon 2023!