Dwa wydarzenia - Jeden bilet!

Kustomhead 2024

Miłośnicy klasycznych amerykańskich samochodów, motocykli i rowerów custom czyli całej kultury kustomowej będą mieć okazję zobaczyć najciekawsze egzemplarze na festiwalu Kustomhead, który odbędzie się w dniach 17-18 lutego w Hali Stulecia we Wrocławiu.

Wydarzenie to skupia się na prezentacji zabytkowych pojazdów i wystawców związanych z kustom kulture. Będzie można zobaczyć nie tylko samochody, motocykle i rowery custom, ale także prace artystów związanych z tą subkulturą oraz uczestniczyć w warsztatach i pokazach na żywo. W programie wydarzenia znajdzie się także giełda płyt winylowych, pokazy mody vintage i PinUp girls.

Sobotniego wieczoru wystąpią zespoły, które zapewnią publiczności dużą dawkę rock’n’rolla.

Kustomhead to wyjątkowa okazja dla miłośników motoryzacji i kultury kustomowej, aby zobaczyć najciekawsze egzemplarze z całej Europy oraz uczestniczyć w atrakcyjnych pokazach i warsztatach. Bilety są już dostępne w sprzedaży.

Imprezą współtowarzyszącą Kustomhead będzie VI edycja Wrocław Tattoo Show – dolnośląskie targi tatuażu i piercingu. To wydarzenie skupiające ponad 80 wystawców z branży tatuatorskiej. Bilet na Kustomhead upoważnia do wejścia na wydarzenie Wrocław Tattoo Show.

Informacje kontaktowe:

Email: kustom@loudprod.pl
Tel: +48 663 175 021

Wrocław Tattoo Show 2024

Wrocław Tattoo Show to konwent, który odbywa się we Wrocławiu już po raz szósty! Skupia wokół siebie ponad 200-stu artystów, konkursy, koncerty i świetny vibe. Odwiedzający mogą wziąć udział w panelach dyskusyjnych, poznać znanych twórców i obejrzeć znakomitą wystawę amerykańskich aut zabytkowych, ponieważ wydarzeniem towarzyszącym jest Kustomhead. Przy zakupie jednego biletu, odwiedzający ma dostęp do dwóch impreza w Hali Stulecia!

6 EDYCJA Wrocław Tattoo Show:

  • 200 artystów z całej Polski
  • konkurs na najlepsze tatuaże w 8 kategoriach
  • Koncerty
  • wystawcy z branży tattoo & piercing, artyści, graficy, producenci kosmetyków do pielęgnacji tatuaży
  • dziaranie na bananie z Banana-Ink
  • giełda płyt winylowych, pokazy mody vintage i Pin Up girls
  • darmowe warsztaty dla odwiedzających

Informacje kontaktowe:

Email: tattooshow@loudprod.pl
Tel: +48 573 785 962