Wrocław Tattoo Show nie mógłby się odbyć bez Patronów Medialnych. TattooArtist.pl od kilku lat towarzyszy naszemu konwentowi i tym razem nie mogło być inaczej! Ktoś w Was nie słyszał jeszcze o TattooArtist.pl ?

To oni pracują na tym by zbudować największą bazę tatuażystów oraz pokazać ich prace w możliwie najlepszy sposób. To miejsce gdzie potrzeby tatuażystów spotykają się z potrzebami klientów. Wchodząc na ich stronę lub aplikację możecie szukać i poznawać artystów po stylach a następnie umawiać się do nich na sesje. Dodatkowo, dzięki nowej funkcjonalności  LAST MINUTE TATTOO możecie sprawdzić, czy Wasz tatuażysta nie ma wolnego terminu w najbliższym czasie, na który moglibyście wskoczyć 🙂 Wszyscy na tym korzystają! Tatuażysta ma większe szanse na znalezienie nowego klienta a klient może znaleźć dostępny od ręki termin do tatuażysty. Wolne terminy wyświetlają się na samej górze strony głównej serwisu, datami od najbliższego do najdalszego.

Dzięki naszej współpracy z TattooArtist.pl docieramy do Was z różnymi akcjami przed i w trakcie konwentu. Tym razem również tego nie zabraknie. Podczas Wrocław Tattoo Show szykujcie się na akcję “Masz tatuaż?  Oddaj krew!”. To dzięki, niej obalamy mity związane z krwiodawstwem osób z tatuażami a także zbieramy spory zapas krwi dla osób, które jej potrzebują. 

Co jeszcze dla Was przygotowaliśmy? Wpadajcie na naszą stronę i śledźcie aktualności, żeby być na bieżąco 🙂