Partnerem tegorocznej edycji Wrocław Tattoo Show 2022 – dolnośląskie targi tatuażu jest polska marka wegańskich kosmetyków Loveink! Marka dobrze znana przez miłośników tatuaży, bo to dzięki ich produktom tatuaże stają się żywe i ostre oraz pełne blasku na lata. Razem z twórcami Loveink przygotowaliśmy dla Was kilka niespodzianek na wrocławskim konwencie.
Przede wszystkim Loveink jest sponsorem nagród rzeczowych dla zwycięzców wszystkich kategorii konkursowych. Dodatkowo na Wrocław Tattoo Show odbędzie się druga edycja autorskiego konkursu Loveink Future Stars, który ma na celu wyszukiwanie nowych talentów, o których jeszcze nie było głośno. Czym różni się Loveink Future Stars od konkursów na konwentach. W tym konkursie chodzi o wyłapanie nowych nazwisk, które nie miały jeszcze okazji przebić się w branży. Zamiast stawiać na znanych tatuatorów, Loveink robią przestrzeń dla utalentowanych, ale mniej rozpoznawalnych zajawkowiczów.

To jeszcze nie koniec! W obydwa dni Wrocław Tattoo Show 2022 macie szanse wziąć udział w otwartych prelekcjach dla tatuażystów i osób, które są zainteresowane pierwszymi dziarkami. Prelekcje wygłosi doświadczona tatuażystka CandyInk z ProTeamu Loveink, która poruszy tematy ważne dla początkujących tatuatorów:
🎙 Kilka prostych sztuczek, które uchronią Cię przed wpadnięciem w gniazdo szerszeni. Co musisz wiedzieć przed swoim pierwszym tatuażem?
jak i klientów, którzy planują dopiero swój pierwszy tatuaż:
🎙Jak stawiać pierwsze kroki, aby nie przewrócić się o własne sznurówki. Krótka prelekcja dla adeptów sztuki tatuażu.