Chcielibyśmy przedstawić Wam naszego Partnera, którego nie może zabraknąć na 5 edycji Wrocław Tattoo Show – Body Extreme Tattoo & Piercing Wrocław
To wrocławskie studio tatuażu artystycznego, body piercingu oraz body modyfikacji – działa już od 11 lat we Wrocławiu. Tworzą je Aleksandra i Alex – para pasjonatów upiększania ludzkiego ciała – można by powiedzieć – na wszelkie sposoby. Od samego początku starają się tworzyć miłą i komfortową atmosferę dla swoich klientów, jednak najważniejsze są dla nich standardy higieny. Wkładają ogrom serca i pracy by tworzyć customowe tatuaże, projektowane indywidualnie dla każdego ze swoich klientów, a o piercing dba niezastąpiony Ten z Broda Piercing, doświadczony artysta modyfikacji ciała.

Od ponad trzech lat starają się działać pro-edukacyjnie, szerząc kulturę tatuażu oraz piercingu w ich wielu wspaniałych formach na przestrzeni wieków. Tworzą tematyczne wystawy, prelekcje, warsztaty i pokazy z udziałem wyjątkowych osób ze świata tatuażu, wśród których gościli między innymi znanego z książki ,,Tatuaż’’ pana Andrzeja Jelskiego ze wspaniałym wykładem dotyczącym tatuażu etnicznego, czy też dr Mariusza Snopka z wykładem i wystawą dotyczącą tatuażu więziennego.


W Body Extreme ozdobisz swoje ciało nie tylko nietuzinkowym, autorskim tatuażem wykonanym przez absolwentkę Akademii Sztuk Pięknych, ale również nietypowym piercingiem czy też jednym z wielu oferowanych przez nas typów implantów. Nasz piercer, jako jedna z niewielu osób z rodzinnego podwórka wykonuje między innymi rekonstrukcję uszu po tunelach oraz tworzy armię ludzi-jaszczurek rozcinając języki. Możesz również dać wytchnienie duszy, uczestnicząc w organizowanych przez nas sesjach play piercingu czy body suspension. Wpadajcie do nich na Poniatowskiego 7D, aby napić się pysznej kawy i aby porozmawiać o tym, co mogą dla Was zrobić!